شرایط و قوانین فعالیت در امیگو

امیگو یک بستر و شبکه اجتماعی خصوصی انتشار محتوا در زمینه فناوری است.

استفاده شما از امیگو به منزله پذیرش کامل شرایط استفاده است.

در صورتی که دسترسی کاربران به امیگو به دلایلی خارج از اختیار امیگو مقدور نباشد ، امیگو هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

شیوۀ کار

برای ارسال پست لازم است در امیگو ثبت‌ نام کرده باشید. در زمان ثبت‌ نام، ایمیل ، نام کاربری، نام نمایشی و یک رمز عبور از شما خواسته می‌شود تا بتوانید در زمان‌های بعدی به حساب کاربری‌ تان دسترسی داشته باشید.

درج اطلاعات صحیح در هنگام ثبت‌ نام ضروری‌ است.

کاربران می‌توانند از نام مستعار در زمان ثبت‌نام استفاده کنند، اما سایر اطلاعات می‌ بایست واقعی باشد.

هر شخص فقط مجاز به داشتن یک حساب کاربری شخصی در امیگو است.

هر زمان بخواهید می‌توانید هر نوشته را حذف یا کل حساب کاربری‌ تان را غیرفعال کنید (برای غیرفعال کردن حساب کاربری با پشتیبانی امیگو تماس بگیرید).

حقوق و مسئولیتها

حقوق معنوی و مادی نوشته شما در امیگو ، متعلق به شماست. با این حال، با انتشار نوشته های خود در امیگو ، به امیگو اجازه نشر نوشته های خود را می دهید.

نقل مطالب دیگران از سوی کاربران، بدون ذکر منبع ممنوع است. در صورت اعتراض صاحب اصلی نوشته (منبع اصلی) امیگو می‌تواند مطلب منتشرشده را حذف کند.

در صورتی که پستی از منبع خاصی باشد کاربر موظف است که در صفحه ارسال پست لینک منبع را در قسمت "درج منبع" درج کند.

استفاده مکرر از لینک ها برای ورود کاربران به سایتی دیگر در مرحله اول باعث حذف پست و در صورت تکرار باعث غیرفعال شدن موقت یا دائم حساب کاربری خواهد شد.

مسئولیت حقوقی مطالب هر کاربر بر عهده خود او است و امیگو به‌عنوان یک بستر نشر محتوا، هیچ دخالتی در نوشتۀ کاربرانش ندارد.

به دلیل اینکه امیگو بستری تخصصی در زمینه فناوری است کاربران باید پست هایی در زمینه فناوری ارسال کنند. در صورت عدم رعایت چندین باره توسط کاربر حساب کاربری به طور موقت غیرفعال خواهد شد.

مسئولیت محتوایی که منتشر می‌کنید بر عهده‌ شماست. بدین معنا که شما متوجه کلیه‌ی عواقب ناشی از آن، شامل اعتماد دیگران به صحت محتوا، مسائل مربوط به حقوق مالکیت فکری و سایر مسائل و حقوق قانونی هستید.

اهانت به سایر کاربران، شخصیت‌ها، افراد مشهور، مقدسات و قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع است. امیگو بر اساس دریافت گزارش از سایر کاربران، برابر نشر محتوای حساسیت‌ برانگیز یا توهین‌آمیز در نظرات یا پست‌ها، به محدود کردن شناسه کاربری یا در نهایت مسدودسازی آن اقدام خواهد کرد.

انتشار مطالب مجرمانه در امیگو ممنوع است. کلیۀ مسوولیت‌های مربوط به انتشار مطالب مجرمانه در امیگو برعهدۀ کاربر است. امیگو به محض اطلاع از انتشار مطالب مجرمانه، نسبت به حذف آنها اقدام خواهد کرد.

ما هرگز محتوای شما و اطلاعات شما را بدون کسب اجازه‌ی معتبر از شما به شخص یا نهادی ثالث نمی‌فروشیم.

اطلاعات شخصیِ شما به امانت در اختیار ماست. امیگو این امانت را به هیچ‌وجه برای مقاصد تجاری استفاده نخواهد کرد. امیگو با توجه به همۀ اقتضائات، با تمام توان و ابزار قانونی، می‌کوشد از اطلاعات شخصی شما حراست کند.

از نظر امیگو ، مطالب صرفاً تبلیغاتی یا تجاری که با انگیزه لینک‌سازی و دستکاری سئو ثبت می‌شود، مصداق هرزنامه است. منتشرکنندگان هرزنامه تذکر دریافت می‌کنند و در صورت ادامۀ روند، شناسۀ کاربری آنها به‌ طور موقت غیرفعال می‌شود. اصرار بر انتشار هرزنامه موجب غیرفعال‌شدن دائمی شناسۀ کاربر خواهد شد.

امیگو می تواند در کنار محتوای کاربر نمایش تبلیغات انجام دهد.

کاربران حق دسترسی یا تلاش برای دسترسی غیرمجاز به امیگو نخواهند داشت. در صورت اثبات دسترسی غیرمجاز کاربر به امیگو ، کاربر مسئول خسارات و... خواهد بود.

در صورتی که به دلایلی خارج از اختیار امیگو ، مانند هک شدن از طرف شخص ثالث، خسارتی در اثر استفاده از سرویس امیگو به کاربر وارد شود، امیگو مسئول نخواهد بود. عدم اعمال فوری هر یک از حقوق مصرح در این شروط و مقررات برای امیگو از سوی امیگو ، به معنای اعراض از حقوق نخواهد بود. استفاده از امیگو برای نمایش محتوای ناقض حقوق مالکیت فکری ممنوع است و در صورت نقض حقوق مالکیت فکری ثالث توسط کاربر، کاربر مسئولیت جبران خسارت و مسئولیت قانونی را بر عهده خواهد داشت.

سایت امیگو

کلیۀ حقوق مربوط به امیگو شامل وبسایت ، محتوا و خدمات آن و سایر موارد مرتبط دیگر متعلق به امیگو است. هیچ‌کس اجازۀ نسخه‌برداری از طراحی ، کدها و نوشته های امیگو را ندارد.

شما با مسئولیت و صلاح‌ دید خودتان از سرویس امیگو استفاده می‌کنید. ما هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان مادی یا غیرمادی متأثر از فعالیت شما برعهده نداریم.

امیگو می تواند نمایش محتوای ایجاد شده توسط کاربر را به دلایل مختلفی که خود تشخیص می دهد متوقف کند یا محتوای مذکور را حذف کند.

چنان‌چه با سایر کاربران مشکلی داشتید، محتوایی را نامناسب ارزیابی کردید یا با نقض حریم خصوصی و مالکیت معنوی آثار دیگران مواجه شدید، می‌توانید مراتب به ما اطلاع دهید.

فعالیت‌های امیگو تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. چنانچه سوالی دربارۀ فعالیت‌های امیگو دارید از ما بپرسید.